Úvodní stránka » Kde se uplatní

Jak již bylo řečeno nalepovací obálky mají široké možnosti použití. Díky různým rozměrům a možnosti nechat si vyrobit nalepovací obálky přímo na zakázku, se obálka stává nejen funkční ale i významným prvkem prezentace vaší značky.

Velká logistická centra

paletyPři distribuci zboží na paletách či v menším balení, potřebujete jednoduše vyřešit přiložení dodacích listů, záručních listů nebo další dokumentace k paletě. Právě zde se uplatní průhledné samolepící obálky, do kterých vložíte potřebné dokumenty a jednoduše ji přilepíte na paletu.

Použité lepidlo na nalepovací obálce je velmi pevné, takže nehrozí ztráta dokumentů. Obálka je z umělé hmoty, která chrání obsah před vlhkostí. To oceníte zejména pokud půjde paleta přes více dopravců.

E-shopy

Máte menší nebo větší e-shop a zasíláte balíky poštou? I v tomto případě oceníte průhledné plastové samolepící obálky QPack. Plastové obálky jsou 100% recyklovatelné, při větším nákupu ušetříte náklady na spotřební materiál.

Mezi další výhody plastových obálek patří možnost potisku, takže získáte způsob, jak udržet obsah přiloženého dokumentu diskrétní.

Zahraniční zásilky

Pokud zasíláte do zahraničí je primárním požadavkem, aby byly průvodní dokumenty lehce dostupné. Není nic horšího, než když je třeba vybalit doklady ze zabalené zásilky. Hrozí vyšší riziko poškození, což lze jednoduše vyřešit. Při použití nalepovacích obálek na balíky či palety, ochráníte obsah zásilky a dokumenty k převodu budou k dispozici.

U zásilek do zahraničí, hlavně u velkých objemů je rozhodující i cena za dopravu. Ta se v mnoha případech řídí podle váhy zásilky. Pokud na zabalení použijete kvalitní bublinkovou fólii a samolepící obálku, ušetříte náklady za obalový materiál.

Nalepovací obálky QPack

DL-N-F-6500 .jpg